انتخابات شورای شهر و ریاست جمهوری 1392

رعنا میرعالی در نشست انتخاباتی :

هیچ وابستگی به هیچ گروه ، شخص و نهادی ندارم

نشست انتخاباتی به مناسبت سال حماسه سیاسی و اقتصادی ، با حضور بیش از یکصد نفر از جوانان ، ریش سفیدان و اقشار مختلف از مناطق مختلف شهر در کوی شهدا خیابان شهید قلاوند برگزار شد .

در این نشست که با هدف ایجاد شور و هیجان جهت حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رأی برگزار گشت ، در ابتدا مجلس با تلاوت آیات نورانی قرآن کریم ، توسط میلاد میرعالی مزین به نور الهی شد .

در ادامه مهندس ماشاءاله میرعالی با اشاره به آیه قرآن گفت : خداوند در قرآن کریم می فرمایند: بشارت باد برکسانی که سخن همه را گوش می کنند و بهترین آن را برمی گزینند .

وی با اشاره نامگذاری سال جاری بعنوان سال حماسه سیاسی ، اقتصادی توسط مقام معظم رهبری و همزمانی انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر، گفت : لازمه ی حماسه ی اقتصادی ، حماسه سیاسی است . یعنی ما باید اول رئیس جمهوری مقتدر انتخاب کنیم که مشکلات اقتصادی حل شود 

وی اظهار امیدواری کرد با رأی تک تک مردم شاهد انتخابات پر شور وحماسی خواهیم بود و می توانیم هم رئیس جمهور مقتدر ودانشمند وهم شوراهای دانا و کاردانی را انتخاب نماییم

مهندس ما شاءاله میرعالی با اشاره به حدیث امیر مؤمنان (ع) مبنی بر اینکه حق را بشناس اهلش را خواهی شناخت . باطل را بشناس اهلش را خواهی شناخت ، گفت : تمام مشکلات ما ناشی از تشخیص نادرست حق و باطل است .

رعنا میرعالی نیز در ادامه از حضور حاضرین جهت بررسی وضعیت کاندیداها سپاسگزاری نمود واظهار امیدواری کرد چنانچه منتخب مردم شود بتواند خدمتگزار خوبی برای آنان باشد

این جوان فرهنگی خطاب به حاضران گفت : بنده هرچه دارم بعد از الطاف الهی از شما برادران عزیز دارم . هدفم رعایت قانون ، شفاف سازی وصداقت در رفتار ، کردار وعمل است . انشاءالله که بتوانم از انجام این مهم  به طور شایسته برآیم .

وی هدف مهمتر را ایجاد شور جهت حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رأی دانست و افزود : انتظار دارم تمام برادران در ایام مجاز تبلیغات عمومی به گونه ای فعالیت کنند که مزاحمتی برای هیچ کس پیش نیاید . در کمال آرامش ، حریم دیگران واحترام همگان حفظ شود .

این دبیر آموزش و پرورش اندیمشک افزود : برای تمام کاندیداها احترام قائلم وبرایشان آرزوی موفقیت دارم . همه مورد تأیید نظام جمهوری اسلامی هستند . بنده کاملاً مستقل وارد این عرصه شده ام وهیچ وابستگی به هیچ گروهی،شخصی ونهادی ندارم چراکه هدفم خدمت است و وابستگی جلوی آزادی رأی و آزادی عملم را خواهد گرفت ولازم است بنده مستقل عمل کنم  .

میر عالی در ادامه گفت : اگر خداوند لطف کند و حمایت مردم شامل حال بنده شود ، اگر جایی دیدم حق مردم پایمال می شود به راحتی می ایستم و جلوی آن را می گیرم ، راحت نه می گویم و به طرح های مدنظرم بله می گویم  .

وی اعلام کرد : ارائه طرح ها وبرنامه ها یم را به طور مشروح در موعد مقرر قانونی تبلیغات خواهم داشت ، باشعر ذیل نیز سخنان خود را پایان رساند

بیا تاجهان را به بد نسپریم                                    به کوشش همه دست نیکی بریم

نباشد همی نیک و بد پایدار                                   همان به که نیکی بود یادگار

منبع:وبلاگ رعنا میرعالی

+ نوشته شده در  جمعه هفدهم خرداد ۱۳۹۲ساعت 11:1  توسط اندیمشک  |